В Івано-Франківську незабаром відбудеться презентація мультфільму про боротьбу УПА з московсько-більшовицькими окупантами, які упродовж тривалого часу тероризували територію нашої Батьківщини. Напередодні відзначення свята Покрови, автори мультфільму “Воїни лісу-2” розкажуть історію про те, як сотник УПА Андрій “Крук”, аби врятувати свою кохану від радянських злочинців-окупантів, разом зі своїми вірними побратимами, протистоятиме віроломному генералові Кобі (Сталіну), передають Вікна. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/19225042_1905603213028860_824511634439771241_n__large-300x150.jpg)