Десятки років спортзал колишнього будинку техніки у Долині використовувався зовсім не за призначенням: здебільшого – під торгівлю. А у далеких 70-х там функціонувала долинська школа греко-римської боротьби. Наразі там, після повної заміни вікон, дверей та встановлення довгоочікуваного опалення, триває капітальний ремонт спортивної зали, де невдовзі запрацюють спортивні секції, зокрема, фехтування. Про це у соцмережі повідомив Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/118946401_3149842101736688_6983264818877558820_n-300x150.jpg)