У Калуському районі правоохоронці виявили правопорушника, який перевозив лісоматеріали без належних дозвільних документів. Працівники сектору реагування патрульної поліції Калуського відділу поліції під час несення служби на території обслуговування в с. Завій зупинили вантажний автомобіль «ЗІЛ 131», завантажений лісопродукцією породи “Бук”. Про це інформує поліція області. Керував транспортним засобом 64-річний місцевий житель, який працює лісником в Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/120221580_4833379090036026_7270862246965299793_n-300x150.jpg)