На автодорозі Р-20 Снятин – Тязів розпочали асфальтування об’їзної міста Тлумач, біля села Гончарівка. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області. “На 72 кілометрі автодороги Р-20 Снятин – Тязів розпочали влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону. А загалом на об’їзній міста Тлумача проєктом поточного середнього ремонту передбачено такі роботи на ділянці 2,4 км”, – Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/120157757_841707053236129_4227726660942960443_n-300x150.jpg)