В Івано-Франківську проводять озеленення території міського озера від центрального оглядового майданчика до “Парк-готелю”. Про це у соцмережі повідомив директор департаменту комунальної, житлової політики та благоустрою Михайло Смушак. “Також восени плануємо висадити по всьому периметру озера молоді дерева” – йдеться у дописі. Нагадаємо, на франківському озері вчора, 31 серпня, розпочали встановлювати ще майже 30 лавок (ФОТО) Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/118763118_10215007332731738_1914406871713399845_o-e1598983842860-300x150.jpg)