17 вересня активісти Асоціації велосипедистів Івано-Франківська, провели осінній підрахунок велосипедистів у Франківську. “АВІФ” проводить підрахунок восени уже другий рік поспіль. Минулого року у вересні активісти фіксували велосипедистів впродож години на 12-ти локаціях. А цьогоріч зменшили кількість локацій, на яких рахували, до 10-ти. “Ми приємно здивовані результатами та поспішаємо поділитися ними з вами. Окремо дякуємо волонтерам, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_5888-300x150.jpg)