Безкоштовне ПЛР-тестування на Прикарпатті роблять впродовж доби. Про це заявив головний санлікар Івано-Франківської області Руслан Савчук. За його словами, міська вірусологічна лабораторія працює без вихідних, і тут приймають зразки дослідження та видають результати ПЛР-тестування на COVID-19 за 24 години. А загалом за добу тут встигають опрацювати понад 800 зразків біоматеріалу, які надходять із різних лікарень Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/630_360_1581931963-612-300x150.jpg)