Жителі урочища Засівка, що у селі Креховичі Брошнів-Осадської ОТГ, вимагають капітального ремонту центральної дороги. 11-го вересня організували схід села, щоб розв’язувати це питання, пише “Суспільне”. У Креховичах проживає майже дві з половиною тисячі людей. Від траси Чернівці – Мамалига до амбулаторії – асфальт, далі – ґрунтова дорога. Жителька села Оксана Винник припускає, що через два Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/1512035750148415085-300x150.jpg)