Голова райдержадміністрації Петро Іванишин відвідав низку об’єктів, які пошкодила стихія в червні 2020 року. Він ознайомився із перебігом виконання робіт щодо відновлення автомобільного моста по вулиці Руднєва, що в селі Вербовець. Про це інформують на сайті Косівської РДА. Ремонтні роботи профінансували на суму 289,500 тис. грн. Нагадаємо, на Прикарпатті створять кемпінгове містечко “Байка Бойка”. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/07092020005-300x150.jpeg)