24 вересня в Долині відбулась конференція на тему: «Роль та місце Асоціації «Бойківське коло» в розвитку туристично-економічного потенціалу карпатського субрегіону». Участь у заході взяли представники органів влади, бізнесу, громадського сектору, експертного середовища Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей, інформує Івано-Франківщина туристична. У рамках заходу проведено установчі збори засновників регіональної міжобласної туристичної асоціації «Бойківське коло». Під час засідання учасники обговорили Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/a0474fb8ec387bf78a0cb3b218cc387e-300x150.jpeg)