Культ особи: Альбіна Кулакова

 • 10-річну франківку Альбіну Кулакову тепер знає вся країна. Кілька тижнів тому дівчинка здобула титул Міні Принцеса України. Каже, отримала його не лише за красу, але й тому, що кожного дня працює над собою.

  Альбіна вже шість років займається сучасною хореографією і, до речі, на всіх змаганнях виборює лише призові місця. Два роки навчається у модельній школі. Є учасницею fashion week, співпрацює з різними брендами.

  Також Альбіна навчається у Дитячій театральній майстерні, одна з небагатьох ровесників, хто є акторкою драматичного театру ім. І. Франка. Недавно пройшла кастинг і отримала роль Пеггі Блу у відомій виставі «Оскар і Рожева Пані». Дівчинку вибрала сама Ірма Вітовська. Ось-ось почнуться гастролі.

  А ще Альбіна – популярна блогерка. Її сторінка в Інстаграмі має аж 40 тисяч читачів. До речі, порушує вона там досить важливі теми. Наприклад, булінг серед однолітків. Тим паче Альбіна й сама пережила такий досвід.

  Якось у танцювальній студії старші дівчатка дозволили собі неприємно жартувати в її бік. Спершу дівчинка дуже переживала через це, не знала, як діяти. А тоді здогадалася поділитися переживаннями зі своїми читачами у блозі.

  Багато хто відгукнувся, так само почали розповідати власні історії. І це спрацювало. Наступного ж дня дівчата зі студії вибачилися перед Альбіною.

  «Я хочу, щоб мій блог був справжній, живий, – каже красуня. – Іноді мама допомагає мені підібрати правильні слова, спланувати відео для історій».

  Взагалі мама відіграє важливу роль в успіху Альбіни: організовує, скеровує, надихає.

  «Кожна дитина любить полінуватися, повередувати – це все так, – говорить мама Тетяна Кулакова. – Але ми з Альбіною домовилися одразу: вона не кидає гурток після кількох занять. Якщо вже захотіла спробувати, то займається бодай пів року і лише тоді вирішує, це її чи ні. Саме так було з акторством. Тепер донька весь час мені дякує, що я її стримала, коли вона надумала покинути студію».

  Щоденний графік у дівчинки напружений, але вона каже, що встигає всюди і не втомлюється, бо любить те, що робить – інакше би не змогла.

  Наталя МОСТОВА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!