Історія у доступній формі: у Франківську презентували книгу про Євгена Коновальця

 • В Івано-Франківській обласній науковій бібліотеці імені Івана Франка презентували для громадськості книгу про життя Євгена Коновальця.

  Сергій Адамович, доктор історичних наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника наголошує на тому, що це унікальна праця.

  «Перш за все ця книжка потрібна як для історика, так і з просвітницькою метою. Праця відтворює долю Євгена Коновальця до його загибелі. Я вважаю, що книга підготовлена і видана добре. Видання розраховане для усіх, бо інформація подана у доступній формі», – говорить Адамович.

  Доктор наук додає, що такі праці мають видаватись великим тиражем. За словами Адамовича, книга складається з праць різних авторів, а фотографії, надруковані вперше.

  Олександр Сич, голова Івано-Франківської обласної ради розповідає, що Коновалець – це взірець політичного лідера.

  «Євген – це та людина, яку Україна потребує. Він воював за Незалежність нашої держави. Зараз нам потрібно патріота, який щиро вболіватиме за країну», – наголошує Сич.

  Голова наголошує, що це велике досягнення – видати працю до 30-річчя Незалежності України і до 130 річниці з Дня народження провідника.

 • «Люди зараз мало читають серйзону літературу, а ми зробили все можливе, аби видати таку працю. Це хрестоматія з українською історією 20 століття», – каже Олександр Сич.

  Книжка “Євген Коновалець та його доба” – перевидання збірника статей, спогадів, документів і фотоматеріалів про життя та діяльність полковника Армії УНР, голови Української військової організації та Організації українських націоналістів Євгена Коновальця (1891–1938).

  Перше видання побачило світ 1974 р. в Мюнхені й стало підсумком 16-літньої роботи зі збору матеріалів, присвячених Є. Коновальцю. Це перевидання доповнено коментарями та фотографіями до тексту, що відображають останні наукові дослідження, доповнюють і уточнюють події та імена, про які йдеться в книжці.

  Читайте також: У Франківську відкрили виставку до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!