Шевченко чи Вірастюк: ЦВК оприлюднила ім’я переможця

 • В окрузі №87, що в Івано-Франківській області, 28 березня пройшли довибори до Верховної Ради.

  Результати оголосили на 8 добу після голосування, пише 24 канал. Центральна виборча комісія підрахувала 100% протоколів на виборчому окрузі №87.

  За офіційними результатами голосування переміг кандидат від “Слуги народу” Вірастюк. 

  Лідери голосування на Прикарпатті:

  • Василь Вірастюк – 31,25%;
  • Олександр Леонідович Шевченко – 29,69%;
  • Руслан Кошулинський – 28,86% голосів.

  Інші кандидати здобули менш як 10% голосів виборців.

  Нагадаємо, 28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. Явка виборців на окрузі була низькою. 

  Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

  Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

  Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

  Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!