Вчора, 18 жовтня, інспектори ювенальної превенції Прикарпаття спільно із працівниками груп реагування патрульної поліції Калуського відділу провели профілактичні заняття для школярів. Спілкувались правоохоронці з учнями про відповідальність неповнолітніх та їх батьків за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, нагадали й правила дорожнього руху. Школярі з радістю приміряли й поліцейське спорядження та мали можливість посидіти у службовому Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/FB_IMG_1571502706473-300x150.jpg)