У Вигодському лісгоспі триває осіння кампанія по висадці лісу. Днями у Бистрівському лісництві працівниками підприємства заліснювалися зруби після суцільно рубки. Заліснювали ділянку площею 2,8 га (5 тисяч сіянців на гектар) в урочищі Глубокий. Там висадили бук, ялицю білу, ялину європейську, модрину. Як повідомляють на сайті лісгоспу, створення лісових культур проводиться посадковим матеріалом із закритою кореневою Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/72713113_962612884091030_1618792157617848320_n-300x150.jpg)