Коломийська місцева прокуратура скеровала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо місцевого жителя 2001 року народження, за ч. 1, та ч. 2 ст. 186 («Грабіж») КК України. Встановлено, що 15 серпня вказаний зловмисник, перебуваючи на одній із вулиць м. Коломиї, відкрито викрав із рук пенсіонерки жіночу сумочку та втік, повідомляють у пресслужбі прокуратури Івано-Франківської Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2016/06/sud-300x150.jpg)