Нещодавно, в Угринівській ОТГ відкрили амбулаторію. Тепер мешканці громади зможуть отримувати базові медичні послуги у своєму населеному пункті, завдяки сучасному обладнанню та власній амбулаторії. Крім цього, в об’єднаній-територіальній громаді відкрили поліцейську станцію, що дасть змогу правоохоронцям швидше реагувати на виклики зі станції, передає ТРК РАІ. У селі Маріямпіль Галицького району також відкрили амбулаторію та передали Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/68a190526f49195-300x150.jpg)