Сьогодні, 12 жовтня, о 19 год 30 хв у селі Раківчик, Коломийського району, на автодорозі Стрий-Чернівці-Мамалига трапилася аварія. Так, на заокругленій ділянці дороги 28-літній водій, керуючи мотоциклом YAMAHA RS, не вибрав безпечної швидкості руху та не врахував дорожню обстановку, інформує поліція області. Чоловік не впорався з керуванням і, як наслідок, з’їхав у кювет. Від отриманих Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/72152540_2593652560703869_3582171697467359232_n-300x150.jpg)