Сьогодні, 8 жовтня, в Івано-Франківську трапилася пожежа. Як повідомляють очевидці, займання сталося у медичному гуртожитку, що знаходиться на вулиці Тролейбусній. Наразі на місці події працюють пожежники. Судячи зі світлин, студентів та працівників гуртожитка вже евакуюювали. Згодом в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області повідомили, що виникло загорання електрощитової в коридорі гуртожитку. Пожежу ліквідували порошковим вогнегасником. Попередньою причиною її Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/photo_2019-10-08_21-41-58-e1570560964561-300x150.jpg)