Дівчину з Івано-Франківська експерти Європейського союзу моди з 11 країн визнали найвпливовішою фешн-блогеркою за версією Міланського тижня моди, йдеться в ТСН. 21-річна Тетяна Кодзаєва за версією Міланського тижня моди стала найвпливовішою фешн-блогеркою. Українка обійшла сотні конкуренток з 11 країн світу. Свою сторінку в соцмережах Тетяна завела ще у 17. На ній красиві фото, модні образи Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/F912CEF8-26F3-4D52-AE90-A67195D43713-300x150.jpeg)