У неділю, 13 жовтня, в селі Пійло Калуського району Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив новозбудовану церкву та престіл для місцевої громади. Вже на початку відвідин Митрополит здійснив освячення нового храму та престолу, а також очолив Архієрейську Божественну Літургію, інформують у пресслужбі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Радість цієї величної події спільно з парохом та вірними Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/2019-10-13-23.31.06-300x150.jpg)