Патрульні Івано-Франківської області оперативно розшукали водійку, яка збила велосипедиста. Дорожньо-транспортна пригода відбулась учора, 24 жовтня, по вулиці Галицькій. 82-річний мужчина їхав на велосипеді по головній дорозі,а водійка Ford Galaxy виїжджаючи з прилеглої території не вибрала безпечної швидкості руху, не була уважною та скоїла наїзд на вищезазначеного велосипедиста, повідомляють у пресслужбі патрульної поліції області. Прибравши велосипед Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/72994676_2555554817861969_4859324581355192320_n-300x150.jpg)