6 грудня о 00:23, на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини № 4 смт. Богородчани надійшло повідомлення про пожежу господарської будівлі в селі Нивочин Богородчанського району. На місце пожежі оперативно направили черговий наряд ДПРЧ №4, повідомляють у Богородчанському РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області. По прибутті, підрозділ прийняв рішення про виклик додаткових сил із Богородчан. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78531801_1004023953310785_881273962825252864_o-300x150.jpg)