Прикарпатці будьте обережні – шахраї продовжують наживатись на вашій довірі! Інтернет-лиходіям легко обдурювати людей дистанційно і безпечно для шахраїв, бо їх не знають в обличчя потерпілі, а телефонні картки або й телефони після отримання грошей від довірливих покупців зловмисники відразу викидають. І тоді, як кажуть, «шукай вітра в полі». Зрозуміло, що такі злочини важко розкривати, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/28bd89bbf3a2f61671aa7fa8821093e6-300x150.jpg)