В амбулаторію сімейної медицини в селі Воскресинці Коломийського району закупили службовий автомобіль. Очільниця комунального некомерційного підприємства Коломийської міської ради “Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Марія Буртик розповідає, що транспортний засіб придбали за кошти субвенції: “Коломийська міська рада провела тендер і придбала автомобіль для амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Воскресинців, за кошти субвенції на Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/80608337_1018701615162116_4251887842013216768_o-300x150.jpg)