В 2019 році на Івано-Франківщині зареєстрували сім випадків ботулізму, від яких постраждали дев’ятеро осіб. Всі випадки виникли внаслідок вживання м’ясних консервів домашнього приготування, а саме тушонок та паштетів, інформують у Головному управлінні Держспоживслужби в області. Нагадаємо, ботулізм – це важке захворювання, яке без своєчасного специфічного лікування може призвести до смерті. Захворювання викликається ботулотоксином, який виділяється Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/159579-300x150.jpg)