Нещодавно, в Обернбурзі (Німеччина) відбувся різдвяний турнір з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад сто борців з різних країн, серед яких юнаки і дівчата віком до 15 років. Учасником турніру був вихованець Калуської ДЮСШ «Сокіл» Артур Свирид, інформують “Вікна”. Тренер-викладач з дзюдо Калуської ДЮСШ «Сокіл» Василь Клим розповідає, що кількість учасників турніру європейського рівня була Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/img315__large-300x150.jpg)