Сьогодні, 16 грудня, у Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери в Івано-Франківську, відбувся огляд частини програми виступу учасників обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів. Такі заходи відбуваються кущовим методом, де за право вийти на обласний конкурс змагаються багато учасників. Надвірнянський район сьогодні представляли Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді й Фитьківський ліцей Переріслянської ОТГ. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/P2430127-300x150.jpg)