Сьогодні, 9 грудня, у рамках конференції «Співпраця задля розвитку», відбулося підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло». Її підписантами виступили Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної державної адміністрації. На переконання голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, підписання цього документу має важливе значення для розвитку нашої області, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2317-300x150.jpg)