Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську сталася дорожньо-транспортна пригода. Близько 18 години, на перехресті вулиць Галицька-Хіміків зіткнулися дві іномарки. За попередньою інформацією від пресслужби патрульної поліції міста, 37-річна жінка-водій автомобіля марки Volkswagen Touareg, рухаючись по другорядній дорозі, не надала перевагу транспортному засобу BMW 525, під керуванням 31-річного водія, який їхав по головній смузі руху. Внаслідок зіткнення, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-17_21-15-55-300x150.jpg)