У Татарові встановили нову зупинку в напрямку Буковелю, Поляниці, Яблуниці та Закарпаття. Про це у соціальній мережі повідомляє Татарівська сільська рада. Окрім павільйону облаштували заїзну кишеню, частину тротуару, вхід до ДНЗ “Ліщинка”, водовідведення під зупинкою, рекламні сітілайти, стовпці безпеки та розклад руху транспорту. У планах підсвітка, сміттєві урни та wi-fi. “Варто відзначити, що зупинка зведена у Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/81090552_2625933450775798_4572431795458408448_o-300x150.jpg)